• -34%
Frankhauer Materac kontynentalny z lateksem Hermes
  • Frankhauer Materac kontynentalny z lateksem Hermes

Hermes - Materac kontynentalny z lateksem - Frankhauer

3 039,00 zł
2 006,00 zł Zniżka 34%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 2 066,52 zł
Pokrowiec
Wymiary
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Hermes - Materac kontynentalny z lateksem - Frankhauer

Hermes - Materac kontynentalny z lateksem - Frankhauer

 


Termin wysyłki: 5-12 dni roboczych.

Hermes - Materac kontynentalny z lateksem - Frankhauer

Materac kontynentalny Hermes to wyjątkowe połączenie różnych rodzajów sprężyn i pianki, zapewniające doskonały komfort snu oraz wsparcie dla Twojego ciała. Ten materac został stworzony, aby zapewnić Ci najlepszy sen i wypoczynek.

Główne cechy Materaca Kontynentalnego Hermes:

  1. Trzy Warstwy Komfortu: Materac Hermes składa się z trzech warstw. Dolna warstwa to sprężyny bonellowe osadzone na stelażu. Środkowa warstwa zawiera sprężyny kieszeniowe, które są otoczone pianką ComfortBase (poliuretanową), a górna warstwa to pianka FlexyLateks o grubości 5 cm. Każda z tych warstw posiada osobny pokrowiec.

  2. Sprężyny Bonellowe: Dolna część materaca zawiera sprężyny bonellowe, które zapewniają trwałość i stabilność całej konstrukcji.

  3. Sprężyny Kieszeniowe w 7 Strefach Twardości: Środkowa warstwa materaca Hermes wyposażona jest w sprężyny kieszeniowe podzielone na 7 stref twardości. To zapewnia doskonałe podparcie dla różnych części Twojego ciała i kręgosłupa.

  4. Pianka FlexyLateks: Górna warstwa materaca zawiera 5-centymetrową warstwę pianki FlexyLateks, która dodaje wygody i równomiernego podparcia dla kręgosłupa. Jest to również materiał o właściwościach ortopedycznych.

  5. Czułość Punktowa: Materac Hermes posiada czułość punktową, co oznacza, że pracuje tylko w miejscu nacisku. Dzięki temu ruchy partnera podczas snu są nieodczuwalne, co czyni go idealnym dla par.

  6. Antyalergiczne Materiały: Wszystkie użyte komponenty w materacu posiadają właściwości antyalergiczne, co jest korzystne dla osób z alergiami.

  7. Stelaż z Nóżkami: Materac jest osadzony na klasycznym stelażu z drewna sosnowego, który ma 10-centymetrowe nóżki ze sklejki bukowej. Do każdego zamówienia dołączony jest komplet nóżek, a ilość zależy od wymiarów stelaża.

Pokrowiec i Opieka:

Materace kontynentalne Hermes są sprzedawane w jednym pokrowcu o nazwie "Dormia". Pokrowiec ten można ściągnąć i wyprać, a także jest antyalergiczny. Warto zaznaczyć, że pokrowiec na dolny materac bonellowy jest trwale przymocowany do stelaża i nie można go zdjąć.

Gwarancja i Termin Realizacji:

Ten materac jest objęty 10-letnią gwarancją na wkład sprężynowy. Termin realizacji zamówienia wynosi około 14 dni roboczych, a fabrycznie nowe materace są wysyłane bezpośrednio z magazynu producenta, firmy Frankhauer (Materace Dla Ciebie).

Dzięki materacowi kontynentalnemu Hermes możesz cieszyć się doskonałym snem i pełnym wsparciem dla Twojego ciała przez wiele lat.

Frankhauer
kon5-MDC

Opis

Twardość
średni H2
Wysokość
53
Wysyłka
14 dni
Gwarancja
10 lat
piankowy
nie
piankowy 7 stref
nie
sprężynowy bonellowy
tak
sprężynowy kieszeniowy/pocket 7 stref
tak
wysokoelastyczny
nie
lateksowy
tak
nawierzchniowy
nie
kokos
nie
pianka VISCO
nie
ortopedyczny
tak
antyalergiczny
tak
lato/zima
nie
dla dwóch osób
tak
dla puszystych
nie
dla dzieci
nie
pianka wysokoelastyczna
nie
Ilość sprężyn
272 szt./m2, 108 szt./m2
lateks
tak
Szerokość listew
70 mm
Prześwit listew
40 mm
Ilość listew
16
Nóżki
10 cm