• -12%

AERELLE BLUE poduszka pikowana 40x60cm - AMZ

102,00 zł
90,00 zł Zniżka 12%
Brutto Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 102,00 zł
Sprężysta poduszka średniej wysokości. Wykonana z ekologicznych i antyalergicznych materiałów. Wypełnienie Advansa Aerelle® Blue wspiera ochronę oceanów – miękkie i przyjemne w dotyku włókna powstały z odzyskanego z oceanów i poddanego oczyszczeniu i recyklingowi plastiku. Pokryta są BIOPERCALEM, czyli bio-tkaniną stworzoną z bawełny uprawianej bez użycia pestycydów.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
AERELLE BLUE poduszka pikowana  40x60cm - AMZ

AERELLE BLUE poduszka pikowana 40x60cm - AMZ

 

AERELLE BLUE poduszka pikowana 40x60cm - AMZ

Sprężysta poduszka. Pokryta BIOPERCALEM, czyli bio-tkaniną stworzoną z bawełny uprawianej bez użycia pestycydów. Wypełnienie Advansa Aerelle® Blue wspiera ochronę oceanów – miękkie i przyjemne w dotyku włókna powstały z odzyskanego z oceanów i poddanego oczyszczeniu i recyklingowi plastiku. Produkt powstał z najwyższą dbałością o środowisko, zapewniając pełne bezpieczeństwo użytkownikom – w tym osobom o wrażliwej skórze i alergikom.

Materiały:  
  • Pokrycie: BIOPERCAL 100% bio-bawełna.
  • Wypełnienie: Advansa Aerelle® Blue - ekologiczne włókno HCS, wielokanalikowe, wysokosprężyste, w postaci puszystych kuleczek.
Budowa: Poduszka jest jednokomorowa, co przekłada się na umiarkowaną wysokość. Produkt jest pikowany na całej szerokości.
Utrzymanie: Można prać w pralce w domowych warunkach – nawet w 60 st. C., co skutecznie eliminuje roztocza oraz inne drobnoustroje. Opakowanie fabryczne produktu służy do jego bezpiecznego przechowywania oraz transportu.

Gramatura: 40x40 - 250gśredniaProducent: AMZGwarancja: 2 lata

AMZ