materac Neptun
 • materac Neptun

Neptun - materac piankowy Optimum

1 279,00 zł
Brutto
Wymiary
Ilość

Rabat 5% na pierwsze zakupy
Szczegóły Zobacz ofertę
help_outlineZapytaj o produkt
Neptun - materac piankowy Optimum

Neptun - materac piankowy Optimum

 


Termin wysyłki: 6-15 dni roboczych.

Neptun - materac piankowy Optimum

Materac piankowy NEPTUN marki Optimum - średnio-twardy, o wysokości ok. 21 cm. To komfortowy produkt, który łączy w sobie dwie zaawansowane technologie pianek, zapewniając wyjątkowy komfort i wsparcie dla ciała podczas snu. Jego budowa składa się z dwóch rodzajów pianek, które mają różne funkcje, aby zapewnić optymalne odprężenie i wsparcie.

2-warstwowy wkład materaca Neptun

Wkład materaca to:

 • pianka termo-elastyczna – 4 cm
 • pianka komfortowa – 15 cm

Pierwsza warstwa materaca to 4 cm pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała. Ta zaawansowana technologia pozwala materacowi idealnie dopasować się do kształtu i wagi użytkownika, zapewniając indywidualne wsparcie i redukując punkty nacisku. Jest to szczególnie korzystne dla osób z bólami pleców lub stawów, ponieważ pomaga rozłożyć ciężar ciała równomiernie i zmniejsza dyskomfort podczas snu.

Drugą warstwę stanowi 15 cm pianki komfortowej. Ta pianka ma bardziej stabilną strukturę i zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Zapobiega ona odkształceniom, które mogą wystąpić podczas długotrwałego używania, utrzymując materac w idealnym stanie. Dzięki temu zapewnia ona doskonałą równowagę między komfortem a wsparciem.

Pokrowiec Silver

Pokrowiec materaca NEPTUN wykonany jest z tkaniny Silver, składającej się z 32% wiskozy i 68% poliestru. Jest on pikowany pianką termoelastyczną o gramaturze 300 g/m², co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. Ponadto, pokrowiec zawiera siatkę wentylującą 3D, która zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas snu. Uchwyty i dwa zamki rozdzielcze ułatwiają obsługę i konserwację materaca, w tym pranie pokrowca w temperaturze do 40°C.

Parametry materaca Optimum NEPTUN

 • Twardość materaca: H2 (średnio-twardy), druga strona twardsza H3
 • Wysokość materaca: ok. 21 cm
 • Wypełnienie: pianka termo-elastyczna, pianka Komfort
 • Pokrowiec: Silver, pikowany pianką visco
 • Zamek rozdzielczy: Tak
 • Rozmiary standardowe: 80×200 cm, 90×200 cm, 100×200 cm, 120×200 cm, 140×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm
 • Producent: Optimum
 • 3-letnia gwarancja na wkład materaca, 2 lata na pokrowiec

Materac NEPTUN ma wiele zalet, w tym zdolność do reagowania na temperaturę ciała, dwa różne rodzaje komfortu, idealne dostosowanie do stelaży regulowanych, a także łatwość w utrzymaniu czystości dzięki zamkom rozdzielczym ułatwiającym pranie pokrowca. Dodatkowo, materac ten jest objęty 3-letnią gwarancją, co świadczy o wysokiej jakości i trwałości produktu.